Produkcija.png


Gultņi - dažāda veida: radiālie ritgultņi, rullīšu cilindriskie, koniskie, sfēriskie, vienrindas, divrindu, četrrindu, sfēriskie (pašiestādošie) ar cilindrisku vai konisku iekšējo sēžvirsmu. Lodīšu vienrindas, divrindu, pašiestādošie, lodīšu aksiālie, radiālaksiālie, aksiālradiālie, atbalsta gultņi. Adatu, adatu aksiālgultņi, atbalsta gultņi. Slīdgultņi. Miniatūrie gūltņi.
Bukses - dažāda veida, kas izgatavotas no dažādiem materiāliem un ar dažādiem pārklājumiem (bronzas, tērauda, nerūsējošā tērauda ar kompozīta, teflona pārklājumu), kā arī dažādas formas un izmēru.
Lineārās sistēmas – virziena lineārie, profila, cilindriskie gultņi, miniatūrie slīdgultņi, dažāda veida un izmēra sliedes, karietes un lineārās vadotņu sistēmas.
Diagnostikas instrumenti - mehāniskie un elektroniskie manometri, tahometri, termometri, diagnostikas ierīces gultņu kalpošanas laika palielināšanai.
Montāžas & demontāžas instrumenti – profesionālie palīginstrumenti gultņu montāžai un demontāžai, kā arī Indukcijas sildītāji (efektīvākai) gultņu montāžai.
Blīvslēgi & sprostgredzeni - dažāda veida blīves, blīvslēgi, manžetes, V veida blīvējumi, gumijas gredzeni, kā arī ārējie un iekšējie sprostgredzeni.
Skriemeļi & pievadsiksnas - dažāda veida un profila vienrindu un daudzrindu industriālie skriemeļi ar iekšējo ieliktni un bez tā, kā arī dažāda veida pievadsiksnas - ķīļsiksnas, klasiskās zobsiksnas, industriālās, abpusējās, daudzjoslu rievsiksnas, variātorsiksnas).
Zobrati & pievadķēdes – dažāda veida zobratu sagataves (ar taisno un šķībo zobu). Industriālās pievadķēdes, transportiera ķēdes, konveijera ķēdes, velces ķēdes un ķēžu savienojumi.
Smērvielas – piedāvājam ADDINOL augstākās kvalitātes smērvielas gultņiem.

 

11.png 12.png 13.png
Retezy Vamberk 15.png tsubaki logo
ntn snr logo    

 

Uzzini vairāk rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot: 26 761 106

uzzini vairak