Schaeffler group INA FAG - kvalitāte it visā

    Schaeffler Group jau vairāk ne kā 120 gadi izstrādā un ražo augstas precizitātes produktus, kurus plaši izmanto industriālās rūpniecības, transporta līdzekļu, elektrosistēmu, ražošanas iekārtu, pārtikas un plaša patēriņa  preču ražošanā, kā arī vēja enerģijas, aviācijas, kosmosa un citām vajadzībām.   
Schaeffler Group nodrošina individuālus risinājumus ik vienam, tādējādi palīdzot pārvietot pasauli.
Uzņēmumu grupa ir dibināta Herzogenaurach pilsētā, kas atrodas ziemeļu Bavārijā ar saviem trīs spēcīgajiem zīmoliem INA, FAG un Luk.
    Schaeffler Group pārstāvniecības atrodas 180 vietās pasaulē, vairāk nekā 50 valstīs un darbojas, kā viens vesels integrēts uzņēmums. Ar vairāk nekā 76 000 darbiniekiem visā pasaulē, Schaeffler Group ir viens no lielākajiem rūpniecības uzņēmumiem Vācijas un visā Eiropas, kā  ģimenes uzņēmums. Uzņēmuma funkcijas un standartizētie procesi veicina konsekventu un ātru lēmumu pieņemšanu. Pārstāvju uzņēmumi un pārdošanas biroji, visā pasaulē nodrošina klientiem kvalitatīvu komunikāciju un servisu.
    Schaeffler Group pieder tiesības uz vairāk nekā 18500 patentiem un patentu pieteikumiem. Ik gadu tiek ieguldītas  ievērojamas summas, pētniecībā un attīstībā. Pavisam nesen tika atvērti zinātniskie centri Āzijā un Ziemeļamerikā. Aptuveni 6000 darbinieki ik dienas strādā pie jauniem produktiem un tehnoloģijām vairāk nekā 40 pētniecības un attīstības centros visā pasaulē.
Schaeffler Group inženieri īpaši pievērš uzmanību netradicionāliem risinājumiem, kas padara kompāniju savādāku, atšķirīgu. Uzņēmuma papildus veiksmes faktori ir augsta līmeņa darbinieku kvalitatīva attīstība, priekšzīmīga vides aizsardzība, noturīga ilgtermiņa un mērķtiecīga uzņēmuma attīstība.
    Klienti no aptuveni 60 dažādām rūpniecības nozarēm, paļaujas uz visu Schaffler Group ražoto produkciju visā pasaulē. Sadarboties ar INA un FAG, nozīmē kvalitāti it visā.

fag-ina.jpg

uzzini-vairak.png