Kādas ir sajūtas, kad iziet no ierindas kāds mehānisms, kur pie vainas ir kāda no rezerves daļām, kuras nav uz vietas? Nepatīkamas?! Stāv darbi?! Spiež termiņi?! Domājat ko darīt? Kur meklēt?
    Mums ir risinājums! Izvēlaties par saviem sadarbības partneriem SIA KAVIAL un turpmāk visas jūsu tehniskās ķibeles risināsim mēs!

    Uzņēmums Kavial attīstās un 2012. gadā dibina meitas uzņēmumu Latvijā un atverot veikalu Rīgā, Katlakalna ielā 6a ar ērtu piekļuvi, stāvlaukumu un profesionālu apkalpošanu! Pozicionējot sevi, kā Schaeffler group INA FAG autorizētos izplatītājus Baltijas valstīs, uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu un kvalitatīvu rezerves daļu sortimentu, kas ir pieejams veikalā, kā arī uzņēmuma noliktavās Latvijā un Igaunijā.

Mūsu piedāvājumā ir:

auto-gultni.png industrialie-gultni.png linearas-sistemas.png blivslegi.png
pievadkedes.png pievadsiksnas.png instrument.png smervielas.png


    Cenu politika ir izdevīga - sevišķi patstāvīgiem klientiem, kuri saņem īpašas atlaides. Spēkā ir arī atlaides atkarībā no iegādātā preces apjoma. Mūsu mērķis – apmierināti klienti un abpusēji izdevīgas biznesa attiecības, kas balstītas uz savstarpēju uzticēšanos.

Uzzini vairāk rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot: 26 761 106

uzzini vairak

 

 
 

Mēs atrodamies jaunās telpās: Rīgā, Daugavgrīvas ielā 51 (piebraukšna no Daugavgrīvas vai Ūdens ielas).
Skatieties karti. Lai saņemtu norādes, nospiediet uz zemāk redzamo attēlu:

Karte5