Ultra-Sidewinder: kabeļu aizsardzības sistēmas

Ultra-Sidewinder aizsargā vadus un kabeļus palīdzot izvairīties no bīstama paklupšanas riska.
Priekšrocības:

  • Posmainā uzbūve sniedz elastīgu dizainu -  iespējams ērti izveidot līknes, stūrus un s-formas, saglabājot pilnīgi plakanu profilu.
  • Modulārais dizains ļauj to ērti pārveidot, piekoriģēt, kā arī nomainīt bojātos segmentus, neatvienojot kabeļus.
  • Ērta uzstādīšana – nav nepieciešami instrumenti.
  • Pilnībā pielāgojams garums.

Elastība
Ultra-Sidewinder dizains ļauj to izliekt uz visām pusēm, veidot asus pagriezienus un pielāgoties telpas izkārtojumam, tajā pašā laikā saglabājot maksimālu kabeļu aizsardzību un samazinot iespēju gājējiem aizķerties. Elastīgais dizains ļauj ērti izveidot līknes, stūrus un s-formas, saglabājot pilnīgi plakanu profilu.

Pieņemama cena
Ultra-Sidewinder ir kabeļu aizsardzības sistēma, kas ir pietiekoši rentabla un ekonomiska, lai to varētu ierīkot viscaur Jums nepieciešamajās telpās. Mūsu lieliskais dizains ļauj nodrošināt līdzvērtīgu aizsardzības līmeni par zemāku cenu

Pielāgojams izmērs
Ultra-Sidewinder tiek pārdotas standarta izmēros, taču, pateicoties modulārajam dizainam un segmentētajai struktūrai, nepieciešamajam pielietojumam vienmēr var tikt pielāgots attiecīgs garums – no 1.5 collām līdz neierobežotam garumam.

Pārbraucams
Atbalsta ribas zem Ultra-Sidewinder nodrošina lielisku svara izturību, ļaujot automašīnām droši braukt pāri vadiem, caurulēm un kabeļiem.
Piemērots vienīgi riepām, kas pildītas ar gaisu. Metāla vai pildītas gumijas riepas var nodarīt bojājumus.

Neliels svars
ABS plastmasa un augstākās klases dizains padara Ultra-Sidewinder sistēmu par ļoti vieglu. Tas samazina piegādes izdevumus un atvieglo tās uzstādīšanu.

sidewinder

uzzini-vairak.png