KABELSCHLEPP – labākie kabeļu nesošo sistēmu risinājumi

   Šodien TSUBAKI KABELSCHLEPP – viens no pasaules līderiem kabeļu nesošo sistēmu, vadotņu aizsardzības un konveijeru sistēmu ražošanā.  

   Agrāk enerģijas avoti, piemēram, kabeļi un hidrauliskās šļūtenes vienkārši nokarājās no mašīnām. Rezultātā tie ātri nolietojās un bieži bojājās. Pateicoties KABELSCHLEPP tālredzīgumam un inovācijām, izdevās radikāli mainīt situāciju: plašā mērogā tika uzsākta speciālo līdzekļu izmantošana enerģijas avotu un vadības līniju grupēšanai, kārtošanai un aizsardzībai.

   Jaunais, 1954.gadā dibinātais uzņēmums ir kļuvis par pasaules mēroga spēlētāju ar ārvalstu pārstāvniecībām un meitas uzņēmumiem, kas atrodas vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Mūsu kabeļu nesošās sistēmas tiek izmantotas visās pasaules vietās, sākot ar visdažādākajiem standarta pielietojumiem, piemēram, darbgaldos, celtņos, mazgāšanas līnijās, medicīnas un laboratorijas aprīkojumā, un beidzot ar tādām sarežģītām sistēmām kā, piemēram, rūpnieciskie roboti, jūras naftas urbšanas platformas un kosmiskie „šatli”.

 

1.jpg 7.png Elastīgās kabeļu nesošās sistēmas
Mēs piegādājam tērauda / nerūsējošā tērauda, viengabala plastmasas vai plastmasas ar alumīnija savienojumiem (hibrīdu kabeļu nesošās sistēmas) kabeļu nesošās sistēmas – standarta izmēru vai pēc pasūtījuma ar 1 mm soli – stingrā saskaņā ar pasūtītāja vajadzībām.
2.jpg  

TRAXLINE elastīgie kabeļi
TSUBAKI KABELSCHLEPP elektriskie kabeļi ir speciāli izstrādāti, optimizēti un pārbaudīti lietošanai kabeļu nesošās sistēmās. Pat visskarbākajos apstākļos jūs varat rēķināties ar nepieciešamo drošību - par pieejamu cenu.
Katalogs

3.jpg  

TOTALTRAX kompleksās sistēmas
Ar preču zīmi TOTALTRAX uzņēmums TSUBAKI KABELSCHLEPP piedāvā pilnībā nokomplektētas kabeļu nesošās sistēmas. Atbilstoši pasūtītāja vēlmēm mēs piegādājam kabeļu nesošās sistēmas ar instalētiem kabeļiem vai pat kompleksas sistēmas.
Katalogs

4.jpg   Konveijeru sistēmas: šarnīra – plākšņu konveijeri, rausējkonveijeri,
lentas konveijeri

Skaidu, štancēšanas atkritumu, atgriezumu, kaltu, presētu un plastmasas izstrādājumu transportēšanai mēs piedāvājam pēc pasūtījuma izgatavot konveijeru sistēmas.
5.jpg   Vadotņu aizsardzība
Uzņēmums KABELSCHLEPP piedāvā pārdomātas un drošas vadotņu, centra vārpstu un vārpstu aizsardzības no netīrumiem un bojājumiem sistēmas. Ar mūsu risinājumiem vadotņu aizsardzības jomā jūs izvairīsieties no dārgām dīkstāvēm un garantēsiet optimālu tehnoloģisko procesu.
6.jpg   Darbgaldu aizsargnožogojumi
Augsti apgriezieni un apstrādes ātrumi, dzesēšanas šķidrumi un skaidas: apstrādes iekārtas rada dažādus draudus cilvēka dzīvībai. Tāpēc visi darbgaldi tiek nožogoti ar praktiski „necaursitamiem” aizsargnožogojumiem.

 

image_kavial-lv.png

 uzzini-vairak.png